Friday, November 7, 2014

Relocation

We have moved the active site location for Flashy Fiction Friday to http://flashyfictionfriday.wordpress.com/.

This site will continue on as a rather extensive archive, with the added benefit of folks who find it still being able to post stories into the comments.

The move from Blogger to WordPress is being done to take advantage of some of WP's built-in posting, notification, and socializing features.  We're hoping that by moving the site, we're able to generate more interest and expand our audience and participation.

Thanks for visiting!

14 comments:

 1. kocaeli güven nakliyat ile şehir içi ve şehirler arası olarak evinizi tam da sizin istediğiniz gibi korunaklı, güvenli ve kaliteli bir şekilde taşıyoruz. Konusunda yetkin personelimiz her daim isteklerinize göre hareket edeceklerdir. Mobilyalarınızı marangozlarımız muntazam bir şekilde montaj ve de-montaj yapacaklardır. Uzun yıllardır sektörde olmamızın verdiği avantajla çok daha kaliteli ve iyi bir işçilik çıkartıyoruz. Öngörüsü yüksek olan personelimiz oluşabilecek problemlere anında müdahale edeceklerdir. Tecrübelerimiz taşımalarımızda harikalar yaratmaktadır.
  gebze nakliyat gebze nakliyat ile bizler ofisimizin bulunduğu Gebze'den ülkemizin dört bir yanına hizmet veriyoruz. Dilediğiniz ilden ve ilçeden bizleri arıyarak eşyalarınızın alınmasını sağlayabilirsiniz. Kapalı dorseli nakliye araçlarımız ile yağıştan etkilenmeden sizi taşıyacağız. Bizleri arayarak istediğiniz zaman için taşınma talebinde bulunabilir, rezervasyon açtırabilirsiniz.

  ReplyDelete
 2. I really appreciate this wonderful post that you have provided for us. I assure this would be beneficial for most of the people. Thanks for sharing the information keep updating,
  looking forward to more posts. Thank you
  choice

  ReplyDelete
 3. This excellent looks absolutely appropriate. Every one of moderate information are ready by using large number associated
  with encounter useful understanding. I am eager this once again greatly.
  phone

  ReplyDelete
 4. Wonderful article with its incredible significant zone, I have like to peruse it on account of its normal belief system for improved data territory. At last Thanks a great deal for it.
  banking

  ReplyDelete
 5. But the most important thing I am not giving up and holding it until I find success. I am really positive using your thoughts and knowledge will help me to improve myself. siberian husky puppies for rehoming      Great work. Keep doing this great work for us. Loved it.

  ReplyDelete
 6. Itsw informative and knowledgeable blog post.

  https://bolgameshowluckydraw.blogspot.com

  ReplyDelete
 7. I am getting knowledge from your unmatched and unique blog post and article for good knowledge.

  https://sonywebkbc.com

  ReplyDelete
 8. Your blog post have a meaningful and unforgettable knowledge.

  https://kbcluckywinner4.blogspot.com/p/kbc-online-check-whatsapp-lottery.html?m=1

  ReplyDelete
 9. This excellent looks absolutely appropriate. Every one of moderate information are ready by using large number associated.
  Claws Custom Boxes

  ReplyDelete